30 let naší školy

 

Třicátiny jsou věkem plným síly, tvůrčí energie, naplňováním odkazů minulosti a plánů do budoucna a navíc s velkou dávkou zkušeností.
Dovolujeme si popřát naší škole hodně skvělých, pohodových a kreativních žáků, což s dobrým profesionálním vedením přinese úspěchy a spokojenost.

 

V pátek 14.5. 2010 se žáci i učitelé probudili do svátečního dne, byl to den oficiálních oslav 30. výročí založení školy. K této příležitosti žáci připravili škole pod vedením svých vyučujících dárek v podobě akademie, jejíž přípravou žili celý tento školní rok. Slavnostní den prožili spolu s rodiči i milými hosty z řad bývalých zaměstnanců a zástupců města.

Žáci svým bezprostředním a radostným vystupováním mile překvapili své učitele, publikum v sále DKVP nakazili pohodou a smíchem. Odměnou jim byl bouřlivý potlesk diváků, který chvílemi opravdu „otřásal kulturákem“.

Za tuto mimořádně zdařilou akci, která prezentovala práci dětí i pedagogů za uplynulé období školy, vedení děkuje v prvé řadě žákům za jejich spontánnost při nácviku jednotlivých čísel, učitelům, za jejich trpělivost, obětavost a tvořivost při přípravě celé akademie, dík také patří rodičům žáků za podporu a vstřícnost, dále také p. Tobolovi, Smolanovi a Krajčovi za technické zabezpečení celé akce.

 

Mgr. Šárka Katzlerová, Mgr. Alena Švarcová

 

Na této adrese se nachází televizní reportáž týkající se oslav 30. výročí založení naší školy:

https://www.tvportaly.cz/frydek-mistek/15028-frydecko-mistecka-devitka-slavi-tricet-let

 

 

Kontakt

5. ZŠ

info5zs@mcnet.cz

El. Krásnohorské 2254
Frýdek-Místek
738 01

+420 558 630 346 (stará budova)
+420 555 531 651 (stará budova)
+420 558 604 247 (nová budova)

Vyhledávání

NOVINKY

V této rubrice nejsou žádné články.
 
 
 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode